Partnerzy

Wydarzenie "Squash na Chrobrym 2019" odbyło się dzięki sponsorom i partnerom. Byli nimi:

 

SPONSORZY:

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

MBank Korporacyjny - poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie dla MSP. Znajdziesz w nim produkty i usługi, z których najczęściej korzystają małe i średnie firmy. Pakiet wyróżniają preferencyjne ceny i elastyczność. Możesz dopasować moduły pakietu do potrzeb i profilu działalności Twojej firmy.

Jasiu Nalepka -  firma z Bielska-Białej specjalizująca się w oklejaniu samochodów firmowych a także rajdowych.

McWil -  producent najwyższej jakości kortów do squasha, certyfikowanych przez Światową Federację Squasha. Najlepsza kombinacja komfortu gry, wytrzymałości i praktyki użytkowania oraz ceny!

 

 

PARTNERZY:

Terra Felix - importer "TERRA FELIX. Wina Iberyjskie" rozpoczął działalność jesienią 2015 roku, z założenia koncentrując się na winach hiszpańskich i portugalskich. 

Salming - jesteśmy sportową marką, która szuka nowych dróg wymaganych oraz pożądanych przez sportowców. Stare prawdy często muszą być rewidowane, a my nie obawiamy się ich łamać gdy to konieczne. Dobre zawsze może być lepsze.

Kocierz Hotel & Spa - w samym sercu Beskidu Małego, na Przełęczy Kocierskiej, czeka na Ciebie miejsce idealny na odpoczynek, organizację przyjęcia czy imprezy firmowej. Jako jeden z nielicznych tego typu obiektów w górach, nasz hotel położony jest 750 m n.p.m.

EpalArt - mamy do zaoferowania najwyższej jakości meble ogrodowe, donice, skrzynki ozdobne, skrzynie na wymiar, komplety z palet, stoiska wystawowe, wykonujemy duże projekty - restauracje, hotele, eventy, miejsca publiczne.

Grabowska Models - agencja zrzeszająca modelki i modelów.

Daas Berserkers Team B-B - klub MMA w Bielsku-Białej. "Berserkerzy to według legend ludzie, mający zdolność wpadania w szał bitewny, podczas którego nie czują bólu ani strachu"

Parkhotel Vienna - hotel dysponuje 113 pokojami oraz 6 salami konferencyjnymi. Wszystkie pokoje oraz sale znajdują się w zasięgu szybkiego łącza Wi-Fi. Ofertę uzupełnia Gabinet Wellness oraz doświadczona i miła obsługa.


Korsarz - firma Handlowo – Usługowa KORSARZ jest wiodącym regionalnym dystrybutorem materiałów pirotechnicznych (fajerwerków). Zajmuje się także organizacją profesjonalnych pokazów pirotechnicznych zyskując uznanie coraz szerszego grona klientów. 


Aplikuj.pl - twoja kariera zaczyna się tutaj!

 

Evente - profesjonalne zadaszenie sceniczne.

 

Orto Med Sport - nasza placówkę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjeta, kompleksowość stosowanych metod lecenia, działanie zespołowe w gronie dobrze wyedukowanych lekarzy i fizjoterapeutów, praca z wykorzystaniem sprzętu na poziomie światowym.

Polski Związek Squasha -jest organizacją non-profit, której głównym celem działania jest propagowanie squasha jako dyscypliny sportowej oraz formy aktywnego wypoczynku w Polsce. 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI:

bielsko.biala.pl - największy portal z informacjami z Bielska i okolic.

 

ORGANIZATORZY:

Enjoy Squash - klub squasha mieszczący się w Bielsku-Białej. Klub początkowo posiadał 6 kortów do squasha, w późniejszym czasie, przed odbywającymi się w klubie Mistrzostwami Świata Juniorów zostały dodane kolejne 3 co powoduje, że aktualnie klub ten jest największym ośrodkiem squasha na Śląsku.  

 

Miasto Bielsko-Biała - Urząd Miasta Bielska-Białej współorganizuję także tegoroczną imprezę.