Partnerzy

Wydarzenie "Squash na Chrobrym 2020" odbyło się dzięki sponsorom oraz partnerom. Byli nimi:

 

SPONSORZY:

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

Squash Promotion Group – wynajem szklanego kortu pokazowego. Prowadzi działania wykorzystując squasha jako narzędzie marketingowe. Od lat ten sport jest naszą pasją, której poświęcamy znaczną część życia. Uważamy, że promocja produktów czy usług zrodzona z pasji  pozostaje w pamięci o wiele dłużej i mocniej.

Jasiu Nalepka -  firma z Bielska-Białej specjalizująca się w oklejaniu samochodów firmowych a także rajdowych.

McWil -  producent najwyższej jakości kortów do squasha, certyfikowanych przez squa Federację Squasha. Najlepsza kombinacja komfortu gry, wytrzymałości i praktyki użytkowania oraz ceny!

Atmosfera -  to fantastyczne miejsce gdzie można aktywnie spędzić czas grając w Kręgle, Bilard i Snooker. W pełni wyposażony FIT Bar serwuje nie tylko wyśmienite drinki czy napoje chłodzące, ale i shake’i proteinowe oraz przepyszne sałatki! Transmitowane są również mecze na żywo, dlatego żadne ważne wydarzenie sportowe Was nie ominie.

 

PARTNERZY:

Evente - profesjonalne zadaszenie sceniczne.

Double Studio - to zespół profesjonalistów, którzy zajmują się organizacją wydarzeń. Każdy projekt rozpoczynamy od omówienia twoich celów, a następnie wspólnej strategii. Wspólnie stworzymy wydarzenie, które przekroczy Twoje oczekiwania. Nasze sprawdzone systemy oraz relacje z dostawcami dają nam możliwości aby każdy nasz event były tak doskonały jak tylko to możliwe.

Head - najwyższej klasy sprzęt sportowy. Obecnie w woj. Śląski wiodąca marka artykułów squash'owych. 

Śląski Związek Squasha - związek śląskich klubów squasha, powołany do życia 27.03.2019 podczas spotkania przedstawicieli lokalnych podmiotów sportowych.


Korsarz - firma Handlowo – Usługowa KORSARZ jest wiodącym regionalnym dystrybutorem materiałów pirotechnicznych (fajerwerków). Zajmuje się także organizacją profesjonalnych pokazów pirotechnicznych zyskując uznanie coraz szerszego grona klientów.
 

Vitall Clinic - stanowi kompleks gabinetów lekarskich oraz zabiegowych, oferujący szeroki wachlarz usług medyczno – kosmetycznych, których celem jest poprawa jakości życia poprzez rozwiązywanie problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej naszych pacjentów.

Daas Berserkers Team B-B - klub MMA w Bielsku-Białej. "Berserkerzy to według legend ludzie, mający zdolność wpadania w szał bitewny, podczas którego nie czują bólu ani strachu" 

Polski Związek Squasha -jest organizacją non-profit, której głównym celem działania jest propagowanie squasha jako dyscypliny sportowej oraz formy aktywnego wypoczynku w Polsce. 

Grabowska Models - agencja zrzeszająca modelki i modelów.

Loro TV - transmisje na żywo, filmowanie wydarzeń.


Aplikuj.pl - oferty pracy z całej Polski. Twoja kariera zaczyna się tutaj.

 
 

PARTNERZY MEDIALNI:

bielsko.biala.pl - największy portal z informacjami z Bielska i okolic.

 

ORGANIZATORZY:

Enjoy Squash - klub squasha mieszczący się w Bielsku-Białej. Klub początkowo posiadał 6 kortów do squasha, w późniejszym czasie, przed odbywającymi się w klubie Mistrzostwami Świata Juniorów zostały dodane kolejne 3 co powoduje, że aktualnie klub ten jest największym ośrodkiem squasha na Śląsku.  

 

Miasto Bielsko-Biała - Urząd Miasta Bielska-Białej współorganizuję także tegoroczną imprezę.